תחילת העבודה עם טיולים

ברוך בואך לטיולים ונסיעות, הפתרון של KAYAK למסלולי נסיעה נגישים מהבית, מהמשרד ובדרכים.

 • יש להעביר את אישורי ההזמנה שלך מכתובת הדוא"ל שלך לכתובת trips@kayak.com ואנחנו ניצור מסלול נסיעה עבורך. אם עדיין אין חשבון KAYAK המשויך לכתובת הדוא"ל הזו, אנחנו ניצור חשבון ונשלח הודעת אימות חשבון בדוא"ל לכתובת זו. יש ללחוץ על "אישור" כדי להתחיל בהעברה.

  כדי לראות את הנסיעות והטיולים שלך, יש ללחוץ על הלחצן "טיולים ונסיעות" הממוקם בחלק השמאלי העליון של כל דף בגרסת האינטרנט של KAYAK. במכשירים הניידים שלנו, "נסיעות טיולים" זו אחת מאפשרויות מסך הבית שלנו יחד עם "טיסות", "מלונות" ועוד.

  אם ברשותך יותר מכתובת דוא"ל אחת שברצונך להעביר אליה אישורי הזמנה, מומלץ להוסיף את כתובות הדוא"ל האחרות כ"שולחים" במקטע המסומן בתווית “Bקבלות או אישורי הזמנה” בהגדרות טיולים ונסיעות עמוד.

  נסיעות וטיולים אינה תומכת באישורי הזמנות שנשלחות ישירות מספקים. אישורי ההזמנות חייבים להיות מועברים אליך, מחשבון הדוא"ל שלך.

 • יש לך טלפון חכם? ניתן להוריד את אפליקציית הנסיעות והטיולים KAYAK לנייד כך שאפשר יהיה לגשת למסלולי הטיול שלך בעת שהייה בדרכים. לאחר הורדת האפליקציה, מומלץ לבקר בעמוד הגדרות טיולים ונסיעות ולהוסיף את מספר הטלפון הנייד שלך כדי לקבל התראות מצב טיסה ב-SMS.

  התראות מצב טיסה בדוא"ל נשלחות כברירת מחדל לכתובת הדוא"ל המשויכת לחשבון של KAYAK. ניתן לכבות התראות טיסה ברמת טיול - נסיעה מפרטי הטיולים והנסיעות. נסיעות וטיולים שבהם התראות מצב הטיסה מופעלות מצוינים בעזרת סמל ההתראה "פועל". ההתראות שנשלחות מ-KAYAK הן: תזכורת 24 שעות לפני הצ'ק-אין, 3 שעות לפני יציאה בזמן, הודעות על עיכוב בטיסה או ביטולה, שינויים בשער ובטרמינל, פרטי טיסת חיבור - קונקשן, הגעה בזמן ופרטים על איסוף כבודה.

 • שיתוף נסיעות וטיולים עם אנשים אחרים. כברירת מחדל אף אחד אחר מלבדך לא יכול לראות את הנסיעות והטיולים שלך. הם לא ניתנים לחיפוש ואף אחד לא יכול למצוא אותם או לגשת אליהם, אלא אם קיבל קישור.

  במידה והתכנון הוא לנסוע עם מישהו או לבקר מישהו שיכול להפיק תועלת מתוכניות הנסיעה שלך, אפשר להעניק להם גישה לאותו הטיול או הנסיעה בלבד. כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על “שיתוף נסיעה זו“בחלק העליון של מקטע סיכום טיול/נסיעה. בעת שיתוף נסיעה עם מישהו, ניתן להחליט האם להעניק גישה לתצוגה בלבד או עריכה. במתן גישת עריכה לאנשים אחרים לטיול/ניסעה ניתן לשתף פעולה בתוכניות הנסיעה/הטיול אם מעורבים בו יותר מאדם אחד, משפחה או קבוצות.

  אם יש מישהו שברצונך שיתוף כל הטיולים והנסיעות שלך איתו, מומלץ להוסיף את כתובת הדוא"ל שלו למקטע המסומן בתווית “שיתוף טיולים ונסיעות חדשות עם...” בעמוד הגדרות טיולים ונסיעות. באפשרותך להחליט אם להעניק להם גישת תצוגה בלבד או עריכה.

 • הוספת נסיעות וטיולים ליומן שלך. מהגדרות טיולים ונסיעות ניתן להעתיק את קישור פיד היומן שלך ולאחר מכן לפעול בהתאם להוראות שמסבירות כיצד להוסיף את הקישור לאפליקציית היומן שברשותך.

שאלות נפוצות על נסיעות וטיולים
רוצה עזרה נוספת?