טיפים לתעריף נמוך

שבעה טיפים למציאת התעריף הכי זול שאפשר

משתלם לתכנן מראש ככל שתאריך הנסיעה קרוב יותר, התשלום גבוה יותר. למה? מכיוון שלפני זמן לא רב כמה חבר'ה חכמים בחברת תעופה הבינו שנוסעי מחלקת עסקים נוטים לקבוע פגישות ברגע האחרון ואין להם הרבה גמישות. כך שנוסע מאורגן יכול לנצל את ההזדמנות שנפתחה בחברות התעופה עבור אנשי העסקים. כדי למצוא את התעריפים הטובים ביותר עבורך, מומלץ לחפש את הנסיעה שלך ב-KAYAK ולהשלים את ההזמנה עד 21 יום או יותר לפני הנסיעה. לטיסה השנייה הטובה ביותר מומלץ לבצע הזמנה עד 14 יום או יותר מראש. עדיין כאן? לא כדאי לפספס!

ראשון עד שבת? הגמישות לנסיעה ביום אחר יכולה להוריד באופן דרמטי את התעריפים. לכן, בפעם הבאה שמבצעים חיפוש ב-KAYAK מומלץ לבחור באפשרות התאריכים הגמישים. ככל הנראה הנסיעה בשבת תהיה זולה יותר (אך לא יותר מדי לנסיעה בינלאומית). בנוסף, נסיעה באמצע השבוע (שלישי או רביעי) היא לרוב זולה יותר מאשר נסיעה בימי שני או חמישי/שישי: יועצים אוהבים לטוס בימי שני בבוקר ולחזור בימי חמישי (כמובן שהם מחייבים אותך גם על שישי אבל זה כבר סיפור אחר).

תזמון הוא הכל בחיים המפתח להשגת התעריף הזול ביותר הוא לטוס כשאחרים לא טסים. "הזמנים המתים" משתנים בהתאם למסלול (מוקדם בבוקר ומאוחר בלילה הם זמנים טובים במסלולי פנאי, אמצע היום הוא לרוב הזמן הטוב ביותר במסלולי עסקים). כדאי לבחור באפשרות "בכל זמן" ולהשתמש בכלי הסינון כדי להתמקד בקבלת התעריף הזול ביותר.

הימנעות מנסיעה בעונות שיא מזהה דפוס חוזר? לא לנסוע כשכל האחרים נוסעים. מומלץ בחום לנסוע לדיסנילנד או ללאס וגאס אחרי חג ההודיה או לפני חג המולד. לא רק שהטיסות יהיו זולות יותר, התורים יהיו קצרים יותר. או שאפשר לנסוע בחג המולד עצמו, כשכולם כבר הגיעו (והדיילים בטיסה נחמדים במיוחד).

תודה שבחרת. כאשר חברות תעופה לואו קוסט כמו JetBlue או Easyjet פישטו את מבנה התמחור שלהם כדי להציע מחירים נמוכים יותר לעתים קרובות יותר, מהר מאוד כולם התחילו לעשות זאת. אך לא כל מבנה מחיר של חברת תעופה פועל באותה הדרך. לכן אנחנו משווים בין כל כך הרבהחברות תעופה מבין מאות אתרי נסיעות כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר עבורך. ניתן לומר שיש לנו כישרון למציאת התעריף הזול ביותר (אבל לא ממש כישרון פואטי).

מיקום, מיקום ושוב מיקום אם כבר דיברנו על חברות לואו קוסט, רבות מהן טסות לשדות תעופה חלופיים (כמו ברבנק או לונג ביץ' במקום ל-LAX או סטנסטד במקום ללונדון הית'רו) ומה שהן חוסכות בעמלות שדה תעופה מוזיל את הכרטיס עבורך. ייתכן גם שיקסום לך הערך הנוסף של פחות פקקים, רכבים זולים יותר להשכרה ופחות אנשים בברים של שדה התעופה. בכל חיפוש עם KAYAK נוכל להציג בפניך באופן אוטומטי את התעריפים של שדות התעופה שבקרבת מקום.

הדבר החשוב ביותר כמובן...KAYAK חיפוש לפני ביצוע ההזמנה.