חיפוש
מבצעים
טיפים
שאלות נפוצות
סוכנויות
מתי לבצע הזמנה
מיקומים

השכרת רכב גרמניה

גיל הנהג: 65-26
ה' 27.06
ה' 04.07

חיפוש מבין מאות אתרי השכרת רכבים והזמנות במקום אחד עבור מבצעים להשכרת רכב בתוך גרמניה

הנה הסיבה שנוסעים בוחרים KAYAK

שימוש ללא עלותאין חיובים או עמלות נסתרות

לסנן את הדילים שלךסינון לפי סוג רכב, מותג ועוד. התאמה אישית ומיידית של תוצאות החיפוש שלך.

הזמנה עם גמישותפשוט להשתמש במסנן "ביטול חינם" שלנו לגמישות מירבית ללא עלות נוספת.

השכרת רכב בזול בתוך גרמניה

התעריפים הטובים ביותר שנמצאו על ידי משתמשי KAYAK ב48 השעות האחרונות.

טיפים מובילים להשכרת רכב בתוך גרמניה

 • להשכרת רכב בגרמניה ישנם מספר יתרונות. בגרמניה יש נוף כפרי יפהפה ועיירות קטנות ציוריות שניתן להגיע אליהן רק באמצעות רכב פרטי. לגרמניה יש רשת כבישים מהירים נרחבת ומתוחזקת היטב, מה שמקל יחסית לנסוע בין ערים. ניתן לבקר ישירות באטרקציות מרוחקות או באתרי טבע כמו פארקים לאומיים, יערות או אגמים מבלי להסתמך על תחבורה ציבורית.
 • חניה בגרמניה עשויה להשתנות בהתאם למיקומכם. ברוב הערים תמצאו מקומות חניה ייעודיים לאורך הרחובות. מקומות חניה אלו מסומנים בדרך כלל בקווים לבנים. באזורים מסוימים קיימים מדי חניה או מכונות לכרטיסים שבהם ניתן לשלם עבור חניה. העמלות ומגבלות הזמן עשויות להשתנות, לכן חשוב לבדוק את התקנות הספציפיות באזור בו אתם מתכננים לחנות. בעיירות וערים רבות, במיוחד באזורי מגורים, משתמשים בדסקיות חניה להסדרת החניה. דיסק חניה, או "Parkscheibe", הוא מכשיר קטן דמוי שעון אשר מניחים על לוח המחוונים שלך. באזורים מסוימים, ישנם אזורים כחולים (Blaue Zone) שבהם החניה מוסדרת לפי מגבלות זמן.
 • השימוש במושבי בטיחות לילדים מחויב על פי חוק בגרמניה. החוק הגרמני מחייב ילדים להשתמש במושבי בטיחות המתאים לגילם, גובהם ומשקלם. תינוקות עד גיל 15 חודשים מחויבים לשבת במושב תינוק הפונה לאחור (babyschale) המתאים למשקלם ולגובהם. ילדים בגילאי 15 חודשים עד 3 שנים חייבים להשתמש בכסא ילדים הפונה קדימה (Kindersitz) המתאים למשקל ולגובה שלהם. ילדים בגילאי 3 עד 12 שנים או מתחת לגובה 1.50 מטר חייבים להשתמש במושב הגבהה (Sitzerhöhung) או במושב משולב (Reboarder) המתאים למשקל ולגובהם. ילדים בני 12 ומעלה נדרשים להשתמש בחגורות בטיחות. מושבי הבטיחות חייבים לעמוד בתקני הבטיחות האירופיים, המצוינים על ידי תוויות האישור ECE R44/04) או i-Size (R129.
 • שעת העומס בגרמניה מתרחשת בדרך כלל בין השעות 7:00 בבוקר ל-9:00 בבוקר, כאשר הנוסעים הינם בדרכם לעבודה או לבית הספר. עומסי התנועה בדרך כלל גבוהים במיוחד באזורים עירוניים ובכבישים מהירים המובילים למרכזי ערים. שעת העומס בערב מתרחשת בדרך כלל בין השעה 16:30. ו-18:30 בערב, כאשר מרבית האנשים חוזרים הביתה מהעבודה או מבית הספר. בדומה לשעת העומס של הבוקר, התנועה יכולה להיות כבדה, במיוחד באזורים עירוניים ובנתיבי נסיעה מרכזיים.חשוב לציין שתנועת העומס עשויה להשתנות משמעותית בהתאם לעיר הספציפית, לאזור ואפילו ליום בשבוע. ערים גדולות יותר כמו ברלין, מינכן, פרנקפורט והמבורג סובלות מעומס תנועה משמעותי יותר בשעות השיא.
 • להזמין את הרכב השכור שלך בגרמניה לפחות שבוע 1לפני הנסיעה וליהנות ממחיר מתחת לממוצע
 • מקומות להשכרת רכבים מחוץ לשדה התעופה בגרמניה יקרים יותר ב-%25 מאשר מקומות בשדה התעופה בממוצע
 • השכרת רכבי אקונומי בגרמניה ה בממוצע %30יקרות יותר מסוגי רכב אחרים

שאלות נפוצות בנושא השכרת רכב בתוך גרמניה

 • כמה עולה לשכור רכב בבתוך גרמניה?

  רכב שכור בתוך גרמניה עולה בממוצע ₪133 ליום.

 • בתוך גרמניה

  אקונומי (Class Economy Car או דומה) הם סוגי הרכבים להשכרה המוזמנים ביותר בתוך גרמניה.

 • מהי חברת השכרת הרכב הזולה ביותר בתוך גרמניה?

  במהלך 72 השעות האחרונות, הרכבים להשכרה הזולים ביותר נמצאו בOk Mobility (₪70/ליום) בEnterprise Rent-A-Car (₪160/ליום) ובSixt (₪162/ליום).

 • איך אפשר למצוא השכרת רכב לידי בתוך גרמניה?

  במבט מהיר על מפת מיקומי השכרת הרכבים המורחבת שלנו, ניתן למצוא את השכרות הרכבים הטובות ביותר בקרבתך.

 • כיצד נוהגים בגרמניה?

  נהיגה בגרמניה יכולה להיות חוויה נעימה אם הינכם מכירים את הכללים וההנחיות. ודאו שיש בידכם רישיון נהיגה תקף המוכר בגרמניה. אישורי נהיגה בינלאומיים מתקבלים בדרך כלל לצד הרישיון הישראלי שלכם. שימו לב לתמרורים ולרמזורים והקפידו לתת זכות קדימה ולכבד את הגבלת המהירות. הכבישים המהירים של גרמניה ידועים במהירות הנסיעה הגבוהה המותרת בהם. בעוד שבחלקים מסוימים אין הגבלת מהירות כללית, חשוב לנהוג בזהירות ולנהוג באחריות. היצמדו לימין אלא אם כן יוצאים לעקיפה. ודאו שכל נוסעי הרכב חגורים בחגורות בטיחות בכל עת. חובה על נוסעים במושב הקדמי והאחורי לחגור חגורות בטיחות.

 • .מאיזה גיל ניתן לשכור רכב בגרמניה?

  הגיל המינימלי להשכרת רכב בגרמניה עשוי להשתנות בהתאם למדיניות חברת ההשכרה. בדרך כלל, דרישת הגיל המינימלית להשכרת רכב הינה 18 שנים. לחלק מחברות ההשכרה עשויות להיות מגבלות גיל או דרישות נוספות עבור קטגוריות רכב מסוימות, כגון רכבי יוקרה או רכבים גדולים יותר.חשוב לציין שבעוד שאתם עשויים להיות זכאים לשכור רכב בגיל המינימלי של 18, עשויים לחול תנאים נוספים כגון דרישה של שנת נסיון אחת ויותר או תוספת תשלום עבור "נהג צעיר".

 • מה מחיר הדלק בגרמניה?

  המחיר הממוצע לליטר בנזין בגרמניה היה בסביבות EUR 1.50-1.70 המחיר הממוצע לליטר סולר בגרמניה היה בין EUR 1.25 ל-EUR 1.45 . שימו לב שזהו טווח משוער ויכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים, כולל מיקום, זמן ותנאי שוק.

 • מהי מגבלת המהירות בגרמניה?

  בגרמניה אין הגבלת מהירות בכבישים מהירים עם זאת, ישנן מגבלות מהירות מומלצות, שהיא בדרך כלל 130 קמ"ש. בכבישים מהירים מסוימים עשויה להיות מגבלת מהירות ספציפית עקב עבודות בנייה, תנאי מזג אוויר או גורמים אחרים. הגבלות אלו מסומנות באמצעות שלטים, והנהגים מחויבים על פי חוק לפעול לפיהן. חשוב לנהוג במשנה זהירות, לשמור על מהירות בטוחה ומתאימה, ולהתחשב בתנאי הדרך והתנועה גם אם אין הגבלת מהירות ספציפית. בכבישים כפריים, המהירות הכללית המותרת היא 100 קמ"ש, אלא אם צוין אחרת על ידי שלטים. באזורים מסוימים, במיוחד בקטעים עם עיקולים, צמתים או ראות ירודה, עשויות להיות מגבלות מהירות נמוכות יותר, בדרך כלל 70 קמ"ש או 80 קמ"ש

מדריך השכרת רכב

 • keddy

  keddy by Europcar מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  812 מיקומים

 • sunnycars

  Sunnycars מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  675 מיקומים

 • europcar

  Europcar מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  644 מיקומים

 • flizzr

  FLIZZR מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  552 מיקומים

 • global

  Global Rent A Car מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  524 מיקומים

 • sixtrentacar

  Sixt מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  499 מיקומים

 • buchbinder

  BUCHBINDER מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  483 מיקומים

 • avis

  Avis מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  377 מיקומים

 • budget

  Budget מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  309 מיקומים

 • hertz

  Hertz מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  286 מיקומים

 • enterprise

  Enterprise Rent-A-Car מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  245 מיקומים

 • interrent

  INTERRENT מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

  202 מיקומים

טוב לדעת

סוג הרכב הפופולרי ביותר

אקונומי

מתי לשכור רכב בתוך גרמניה

מחיר ממוצע ליום לחודש
מחירי השכרת רכבים ככל שמתקרב מועד האיסוף

מיקומי השכרת רכב בתוך גרמניה

התעריפים המוצגים כוללים את כל המסים והעמלות עבור השכרת רכב במחלקה הרשומה ונמצאו על ידי משתמשי KAYAK במהלך 48 השעות האחרונות. המבצעים עשויים להשתנות וייתכן שלא יהיו רכבים זמינים בכל ספקי השכרת הרכב המפורטים או בתאריכי הנסיעה המבוקשים. חלק מספקי השכרת הרכב גובים תשלום נוסף עבור שירותים אחרים (GPS, כיסא בטיחות לתינוק וכו'). למידע נוסף מומלץ לבדוק באתרי ספקי השכרת הרכב.