חיפוש
מבצעים
טיפים
שאלות נפוצות
סוכנויות
מיקומים

השכרת רכב בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

גיל הנהג: 65-26
ה' 25.07
ה' 01.08

חיפוש מבין מאות אתרי הזמנות במקום אחד עבור מבצעים להשכרת רכב בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי (BUS)

הנה הסיבה שנוסעים בוחרים KAYAK

שימוש ללא עלותאין חיובים או עמלות נסתרות

לסנן את הדילים שלךסינון לפי סוג רכב, ביטול חינם ועוד. התאמה אישית ומיידית של תוצאות החיפוש שלך.

בחירת האיסוף שלךבחירה מבין: איסוף בטרמינל, שירות הסעות או אחר

השכרת רכב בזול בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

רכב Toyota Yaris
Toyota Yaris
SMALL או דומה
2
2
4-5
ידני
רכב Toyota Yaris
Toyota Yaris
SMALL או דומה
4
2
4-5
ידני
רכב Chevrolet Cruze
Chevrolet Cruze
MEDIUM או דומה
5
3
4-5
ידני
רכב Mazda Mazda6
Mazda Mazda6
MEDIUM או דומה
5
3
4-5
ידני
רכב Toyota Camry
Toyota Camry
LARGE או דומה
5
2
4-5
ידני
רכב Toyota Highlander
Toyota Highlander
SUV או דומה
5
2
4-5
ידני
רכב Kia Picanto
Kia Picanto
SMALL או דומה
2
2
2/4
ידני
רכב Subaru XV Crosstrek
Subaru XV Crosstrek
SUV או דומה
4
2
4-5
ידני
רכב Class Intermediate SUV
Class Intermediate SUV
SUV או דומה
5
3
4-5
ידני
התעריפים הטובים ביותר שנמצאו על ידי משתמשי KAYAK ב48 השעות האחרונות.

טיפים מובילים להשכרת רכב בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

  • 25% מהמשתמשים שלנו מצאו רכבים להשכרה בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי ב₪154 או פחות
  • מומלץ להזמין השכרת רכב בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי לפחות 3 שבועות לפני הנסיעה וליהנות ממחיר מתחת לממוצע

שאלות נפוצות בנושא השכרת רכב בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

  • כמה עולה לשכור רכב בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי?

    עלות השכרת רכב ממוצעת בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי היא ₪188 ליום.

  • מהי חברת השכרת הרכבים הזולה ביותר בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי?

    במהלך 72 השעות האחרונות, הרכבים להשכרה הזולים ביותר נמצאו בTbilisi Cars (₪166/ליום) בAvis (₪177/ליום) ובSURPRICE CAR RENTAL (₪212/ליום).

  • אילו חברות השכרת רכבים יאספו אותך בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי?

    חברות השכרת רכב המציעות שירותי הסעות או איסוף מנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי למיקומים מחוץ לשדה התעופה כולל Avis, וSURPRICE CAR RENTAL .

חוות דעת ומדריך השכרת רכב בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Tbilisi Cars

10.0

נפלא

1 review

ניקיון

10.0

נוחות

10.0

איסוף/החזרת הרכב

10.0

תמורה לכסף

10.0

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים
החל מ-₪168/ליום

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi Airport (BUS) ( Meet & Greet Service )

+995 599 22 93 32

יום שני05:30 - 20:30
שלישי05:30 - 20:30
יום רביעי05:30 - 20:30
יום חמישי05:30 - 20:30
יום שישי05:30 - 20:30
יום שבת05:30 - 20:30
יום ראשון05:30 - 20:30
אני רוצה להזמין

Filters

Reviews

10.0 נפלא

אוג׳ 2022

KAYAK
היה מצוין

1 out of 1

Avis

10.0

נפלא

No reviews available

הפופולריים ביותר

ניקיון

10.0

נוחות

10.0

איסוף/החזרת הרכב

10.0

תמורה לכסף

10.0

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים
החל מ-₪167/ליום

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Airport Highway 220

יום שני00:00 - 23:59
שלישי00:00 - 23:59
יום רביעי00:00 - 23:59
יום חמישי00:00 - 23:59
יום שישי00:00 - 23:59
יום שבת00:00 - 23:59
יום ראשון00:00 - 23:59
אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

SURPRICE CAR RENTAL

10.0

נפלא

No reviews available

בדירוג הכי טוב
הדיל הזול ביותר

2 locations בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים
החל מ-₪125/ליום

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

33 Nikoloz Baratashvili Street, Batumi

+995 599 33 33 53

Opening times not available

אני רוצה להזמין

Alexander Kartveli Batumi International Airport - Meet & Greet Service

+995 32 218 22 44

יום שני07:00 - 23:00
שלישי07:00 - 23:00
יום רביעי07:00 - 23:00
יום חמישי07:00 - 23:00
יום שישי07:00 - 23:00
יום שבת07:00 - 23:00
יום ראשון07:00 - 23:00
אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

Alamo

8.6

טוב מאוד

No reviews available

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi International Airport

+995 577 96 70 70

יום שני00:00 - 23:59
שלישי00:00 - 23:59
יום רביעי00:00 - 23:59
יום חמישי00:00 - 23:59
יום שישי00:00 - 23:59
יום שבת00:00 - 23:59
יום ראשון00:00 - 23:59
אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

Enterprise Rent-A-Car

6.0

בסדר

No reviews available

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi International Airport

+995 577 96 70 70

יום שני00:00 - 23:59
שלישי00:00 - 23:59
יום רביעי00:00 - 23:59
יום חמישי00:00 - 23:59
יום שישי00:00 - 23:59
יום שבת00:00 - 23:59
יום ראשון00:00 - 23:59
אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

Sixt

7.1

טוב

No reviews available

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Airport Highway 01

+995 555 11 52 43

יום שני00:00 - 23:59
שלישי00:00 - 23:59
יום רביעי00:00 - 23:59
יום חמישי00:00 - 23:59
יום שישי00:00 - 23:59
יום שבת00:00 - 23:59
יום ראשון00:00 - 23:59
אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

keddy by Europcar

6.2

בסדר

No reviews available

2 locations בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Apt

יום שני13:30 - 19:0010:00 - 12:30
שלישי13:30 - 19:0010:00 - 12:30
יום רביעי13:30 - 19:0010:00 - 12:30
יום חמישי10:00 - 12:3013:30 - 19:00
יום שישי13:30 - 19:0010:00 - 12:30
יום שבת13:30 - 19:0010:00 - 12:30
יום ראשון13:30 - 19:0010:00 - 12:30
אני רוצה להזמין

Meet&greet Service In Arrivals Term

+995 591 17 67 93

יום שני19:00 - 23:59
שלישי19:00 - 23:59
יום רביעי
יום חמישי09:30 - 18:30
יום שישי
יום שבת09:30 - 18:30
אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

Hertz

5.8

סביר

No reviews available

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

33 N. Baratashvili Street

+995 577 21 75 07

יום שני00:00 - 23:59
שלישי00:00 - 23:59
יום רביעי00:00 - 23:59
יום חמישי00:00 - 23:59
יום שישי00:00 - 23:59
יום שבת00:00 - 23:59
יום ראשון00:00 - 23:59
אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

GREEN MOTION

4.2

בינוני

No reviews available

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Airport Highway 01

+995 551 34 88 44

Opening times not available

אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

OptimoRent

3.6

גרוע

No reviews available

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi International Airport

+995 574 11 32 41

יום שני08:00 - 21:30
שלישי08:00 - 21:30
יום רביעי08:00 - 21:30
יום חמישי08:00 - 21:30
יום שישי08:00 - 21:30
יום שבת08:00 - 21:30
יום ראשון08:00 - 21:30
אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

AbbyCar Car Rentals

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi International Airport

+30 21 2213 5282

יום שני10:00 - 12:30
שלישי10:00 - 12:30
יום רביעי10:00 - 12:30
יום חמישי10:00 - 12:30
יום שישי10:00 - 12:30
יום שבת11:00 - 17:00
יום ראשון11:00 - 17:00
אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

City Rent a Car

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

הצג מיקומים

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Airport Highway 01

Opening times not available

אני רוצה להזמין

Filters

No reviews available

Europcar

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Meet And Greet At Arrival Terminal

+995 591 17 67 93

Opening times not available

Filters

No reviews available

GSS Car Rental Georgia

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

International Airport

יום שני10:00 - 12:30
שלישי10:00 - 12:30
יום רביעי10:00 - 12:30
יום חמישי10:00 - 12:30
יום שישי10:00 - 12:30
יום שבת10:00 - 12:30
יום ראשון10:00 - 12:30

Filters

No reviews available

GTG Car Rental

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Airport Highway 01

Opening times not available

Filters

No reviews available

Lari Rent

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi Airport

Opening times not available

Filters

No reviews available

MiMiNO RENT CAR

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi International Airport

Opening times not available

Filters

No reviews available

Naniko

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi International Airport

+995 574 05 88 00

יום שני10:00 - 12:30
שלישי10:00 - 12:30
יום רביעי10:00 - 12:30
יום חמישי10:00 - 12:30
יום שישי10:00 - 12:30
יום שבת10:00 - 12:30

Filters

No reviews available

National

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi International Airport

+995 577 96 70 70

יום שני00:00 - 23:59
שלישי00:00 - 23:59
יום רביעי00:00 - 23:59
יום חמישי00:00 - 23:59
יום שישי00:00 - 23:59
יום שבת00:00 - 23:59
יום ראשון00:00 - 23:59

Filters

No reviews available

OG Drive

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

78 Angisa St

+995 599 99 88 36

Opening times not available

Filters

No reviews available

Shouqi

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Meet And Greet At Arrival Terminal

+86 10 6064 1387

Opening times not available

Filters

No reviews available

Street Rent a Car

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Batumi International Airport

+995 574 88 87 84

יום שני00:00 - 23:59
שלישי00:00 - 23:59
יום רביעי00:00 - 23:59
יום חמישי00:00 - 23:59
יום שישי00:00 - 23:59
יום שבת00:00 - 23:59
יום ראשון00:00 - 23:59

Filters

No reviews available

Super Car Rent

אין עדיין דירוג זמין

One location בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

מיקומים בתוך נמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

Arrivals Hall, Batumi International Airport

+995 577 54 77 94

יום שני09:00 - 19:00
שלישי09:00 - 19:00
יום רביעי09:00 - 19:00
יום חמישי09:00 - 19:00
יום שישי09:00 - 19:00
יום שבת09:00 - 19:00
יום ראשון09:00 - 19:00

Filters

No reviews available

נוסע אחד ששכר רכב בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי העניק לסוכנות הרכבים שממנה שכר דירוג ממוצע של 6.1

מיקומים להשכרת רכב בנמל התעופה הבינלאומי בבאטומי

טוב לדעת

הסוכנות הפופולרית ביותר

Avis

סוג הרכב הפופולרי ביותר

אקונומי

מחיר ממוצע

₪192 ליום

דיל מעולה

₪158 ליום